KONST / Litografier / Färglitografi 8605432
nr 860 5432
Färglitografi
Mårten Andersson, stilleben, signerad, motivet: 22x19
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 november 2013
kl 18:12:49
100 kr
250 kr
250 kr
300 kr